Kadrnka BAND

Limitovaná edice 9 x 750 ml

Kadrnka Band – bedna plná vůní a chutí s naším aktuálně novým časákem.
Otevřete láhev, začtěte se a nahlédněte více k nám, ke Kadrnkům. Spoustu o tom kdo jsme, co jsme, jak jsme začínali, kde se nacházíme a kam směřujeme. Zažijte si s námi pocity z nej ocenění a vítězství ve Vinařství roku 2022, kterému je tato limitka věnována.. 1 bedna, 1 časák, 9 vín, 9 etiket, 9 bodů, ve kterých je nálož všeho kolem našeho vinařství, naší rodiny a ostatním, co nás provází.

Limitovaná edice 9 x 750 ml

Rodina
Bez své rodiny a její maximální podpory od prvopočátku až doteď, bych nikdy nedosáhl toho, co momentálně naše vinařství představuje. Především můj taťka je pro mě současně vzorem, kamarádem, parťákem a kolegou. Pracovitost, odhodlání, maximalismus, soudržnost, patriotismus, píle, víra v posun kupředu nás vždy hnala zdolávat další výzvy.

Marci
Má osudová žena života, která mě po celou dobu správně směřuje, podporuje, motivuje, v těžkých chvílích je vždy po boku a je zásadní podstatou fungování veškerého dění kolem naší rodiny a vinařství. Je dobrou duší všeho, co se děje, a bez ní bych nebyl ten, kým jsem a kde jsem.

Mentoři
Díky rodičům jsem byl neustále v kontaktu s Mikrosvínem Mikulov, a když jsem se dostal „pod ruku“ Zdeňkovi Peřinovi, kterého považuji za svého největšího mentora, tak se vše rozběhlo na plno. Díky němu se mi dostala pod kůži filosofie Jožky Peřiny, prof. Krause, Luboše Kúdelňáka, na což pak navázaly další faktory, které nás posouvaly dále.

Komunita
Rodina, přátelé, kamarádi, vínomilci... Ti všichni tvoří naši komunitu a jsou nedílnou součástí nejen našeho vinařství, ale i běžného života. Můžeme se vzájemně na sebe obrátit, spolehnout, věřit si, pomáhat si, jsme tady pro sebe.

Víno
Víno jako nápoj, jako potravina, jako kulturní spojka mezi lidmi, jako součást gastronomie, jako součást každodenní potřeby a života, jako velká podstata lidových tradic, veselí, zvyků a kulturních akcí, jako dědictví našich předků, které bude dále předáváno.

Vinice
Základem kvalitního vína je vlastní hrozen, jeho znalost od úplného počátku až do jeho utržení a představa, jaký ukrývá potenciál. A tím se řídíme. Opravdové bohatství, potenciál je v našich vinicích a věříme, že budou produkovat „Velká vína“. Udržujeme ráz krajiny, tvoříme obraz okolí, zadržujeme vodu v půdě, zabraňujeme erozi, vytváříme domov mnoha živočichům a rostlinám, které jsou součástí našich vinic, přírody a žijeme ve vzájemné symbióze.

Dunajovské kopce
Lokalita, ve které žijeme. Území, kde jsou naše vinice. Ryzlink vlašský — zdejší zásadní odrůda – „vlajková loď“. Spolek vinařů Dunajovské kopce jehož jsme součástí. To, že mnozí vinaři pochopili, že jsme kolegové a ne konkurenti, otevírá velké možnosti a brány pro další výzvy, rozvoj a posun vinařství na vyšší úroveň tak, jako na mnoha ikonických místech vinařského světa.

Březí
Rodná dědina, která bude navždy v mém srdci. Mnoho přátel, kamarádů, sousedů a známých, kteří jsou mou součástí, a kteří mě postupně ovlivňovali a vytvářeli mou osobnost. Jsem bezmezně rád, že žiji v obci, která je v mnoha směrech ta NEJ, a že celá má rodina byla vždy nedílnou součástí její novodobé historie.

Jindra
„Mám nesmírně rád život, rád se setkávám s lidimi, mám rád hudbu, rád se bavím a jsem rád, když se baví lidé okolo – a proto tvořím víno, protože víno umí vše krásně propojit.“
Jindra Kadrnka lll.

2.990,-

CENA S DPH


Prodejní místa

Najděte svou vinotéku...

Seznam míst ze všech krajů naší země, kde si můžete koupit naše vína.
Na řadě z nich pořádáme i degustace, ochutnávky, no prostě si přijedu za vámi pokecat o svém víně.
Váš Jindra 


Vinařství Kadrnka

Jindřich Kadrnka

výroba vína, vinohradník
+420 731 187 012
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Marcela Kadrnková

objednávky, fakturace
+420 739 038 091
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fakturační údaje: Jindřich Kadrnka, Mládežnická 542, 691 81 Březí u Mikulova, IČ: 74649981, DIČ: CZ8104304087
Provozovna: Mládežnická 411, 691 81 Březí u Mikulova zobrazit na mapě

web s chutí vytvořilo grafické studio Pixelhouse
design a kresby vytvořil Aleš Sadil

Jindřich Kadrnka